GOOGLE ПЕРЕГЛЯД ВУЛИЦЬ ДЛЯ ГОТЕЛІВ
(СЕРВІС ДЛЯ ГОТЕЛІВ, ХОСТЕЛІВ)

Рекламуючи свій готель в мережі Internet, зазвичай розміщують фото та відео матеріали на своєму сайті. Створіть собі привабливий імідж сучасної компанії! Розширте діапазон можливостей, розмістивши 3D ТУР свого готелю на сторінках Google.

У 2014 році, Google, у рамках Google STREETVIEW, запустив спеціалізований сервіс для готелів, хостелів і міні-готелів. Раніше Google анонсував сервіс пошуку та бронювання готелів Google Hotel Finder, який по функціональності і зручності значно випереджає аналогічні сервіси. Великою перевагою Google Hotel Finder стала інтеграція в нього 3D ТУРІВ Google STREETVIEW, створених з урахуванням вимог Google. Віртуальні тури для готелів володіють всіма перевагами стандартних віртуальних турів Google, але, на відміну від них знімаються не цільним туром, а окремими зонами, тобто він складається з декількох окремих міні-турів. Кожен окремий тур показує окрему зону готелю: ресепшн, номери різних категорій, ресторан, бар, зону SPA, фітнес-зону, конференц-зал, басейн, салон краси, автомийку та т.ін. Всі ці зони показуються на сторінці готелю в Google Hotel Finder.

Природно, що цей сервіс стоїть на першому місці у іноземців, адже для пошуку готелю, вони в першу чергу використовують Internet. А Google – це компанія №1 в пошуковому сегменті Internet.

Тепер і в Україні доступна ця послуга. Надайте своїм майбутнім Відвідувачам таку приємну можливість познайомитися з вашим Бізнесом.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

Припустимо, що Вам захотілося відвідати, наприклад, Las Vegas. Скористаємося Google Hotel Finder. Вказавши місто і дати заїзду отримуємо лист можливих варіантів:

030

Ми бачимо, що учасники Google STREET VIEW, вже на стадії пошуку, відзначені спеціальним значком. Користувачі Internet будуть в першу чергу дивитися такі готелі. Адже це набагато зручніше, і дозволяє швидше і ближче познайомитися зі своїм майбутнім місцем проживання!

031

Давайте подивимося як 3D ТУР готелю «Circus Circus» виглядає в STREETVIEW Google Maps.

Знизу під панорамою, за допомогою маленьких вікон, можна легко переміщатися між потрібними зонами готелю! Приголомшливо зручно!

ВАРТІСТЬ СТВОРЕННЯ 3D ТУРУ

Нагадуємо, що ви платите тільки один раз і лише за зйомку, створення, і первинне розміщення 3D ТУРУ! Подальше знаходження в Google STREETVIEW – Безстрокове та Безкоштовне!

Завдяки регулярним маркетинговим дослідженням ринку послуг, які ми надаємо, ми можемо з усією відповідальністю заявити про те, що НАШІ ПОСЛУГИ, при незмінно високій якості, МАЮТЬ ВАРТІСТЬ БІЛЬШ НІЖ В ДВА РАЗИ НИЖЧЕ НІЖ ПОСЛУГИ НАШИХ КОНКУРЕНТІВ.

ВІДМОВИВШИСЬ ВІД ВИСОКОЇ ШВИДКОСТІ ЗЙОМКИ АВТОМАТИЧНОЮ КАМЕРОЮ IRIS360, НА КОРИСТЬ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ЗЙОМКИ ДЗЕРКАЛЬНИМ ФОТОАПАРАТОМ CANON, МИ ЗАФІКСУВАЛИ НАЙНИЖЧУ ЦІНУ ЗЙОМКИ І СТВОРЕННЯ 3D ТУРУ GOOGLE.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З АКЦІЯМИ І ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯМ З КРАЩИМИ УМОВАМИ ПЕРЕЙТИ ДО КОНТАКТІВ

«БАЗОВИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ»:

  • ЗЙОМКА І ЗШИВАННЯ П’ЯТИ СФЕРИЧНИХ ПАНОРАМ
  • СТВОРЕННЯ 3D ТУРУ З КОНТРОЛЕМ ЯКОСТІ І ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ GOOGLE
  • РОЗМІЩЕННЯ 3D ТУРУ НА КЛІЄНТСЬКОЇ СТОРІНЦІ В МЕРЕЖІ GOOGLE +, GOOGLE MAPS І GOOGLE STREETVIEW

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ КРАЩОЇ ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ БОНУСИ:

Також у Вас є можливість окремо замовити зйомку аеропанорами і створення відеоролика інтер’єрів та екстер’єрів Вашого Бізнесу, в тому числі з використанням літаючих камер, для розміщення в сервісах Google і на вашому сайті.

КОРОТКО ПРО ПРОЦЕС ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

Можна купити будь-яке, найдорожче і якісне обладнання, можна чого завгодно навчитися і навіть розвинути неіснуючий раніше талант, але НІКОЛИ НЕ МОЖНА ЗМІНИТИ ВРАЖЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ ПЕРШОГО ЗАМОВЛЕННЯ! Саме тому для нас основна цінність – це вдячні Клієнти!

Робота з нами почнеться коректним Сервісом, продовжиться швидкою і якісною Зйомкою і закінчиться вражаючим Результатом!