ПОСЛУГА: ФОТОЗЙОМКА

1

Завдяки більш ніж десятирічному досвіду фотозйомки і наявності високоякісного професійного обладнання, фотографи студії IDRON можуть запропонувати професійну зйомку відмінної якості і, як завжди, за найкращою ціною.

Для Бізнесу ми пропонуємо всі види фотозйомки. Кожен рекламний носій: каталог, рекламний буклет, білборд або вебсайт компанії потребує якісних фото. І тут ми здійснюємо повний спектр послуг. Студія IDRON спеціалізується на зйомці інтер’єрів, предметної та репортажної фотозйомки. Окремий вид фотографії для Бізнесу – це сферичні панорами приміщень, так звані 3D ТУРИ.

Також ми здійснюємо різні види виїзних фотозйомок. Якщо Ви хочете відобразити важливу подію, будь то веселе свято: дитячий день народження, весілля, ювілей, корпоративне свято, випускний вечір або просто відпочинок.

Окрема тема – це Весільна фотозйомка. І тут ми пропонуємо Вам зробити барвисті і незабутні фото цього важливого дня в житті кожної людини.

Замовте фотозйомку «Love Story». «Love Story» – це історія про знайомство і зародженні подружньої пари. Зазвичай фотозйомку «Love Story» замовляють прямо перед весіллям, але насправді це зовсім не обов’язково, адже така фотосесія – це просто хороший привід показати один одному свою ніжність, любов і відобразити її на якісних знімках. «Love Story» – це чудовий подарунок коханій людині.

Зверніться до нас для фотозйомки майбутньої мами. Вагітність – це чудовий час, адже Жінка, що носить в собі Дитину вже дуже скоро не буде так виглядати, а Дитина підросте і захоче подивитися, як це було …

Іноді Пам’ять про важливі моменти – найцінніше в нашому житті!

2

КОРОТКО ПРО ПРОЦЕС ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

Можна купити будь-яке, найдорожче і якісне обладнання, можна чого завгодно навчитися і навіть розвинути неіснуючий раніше талант, але НІКОЛИ НЕ МОЖНА ЗМІНИТИ ВРАЖЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ ПЕРШОГО ЗАМОВЛЕННЯ! Саме тому для нас основна цінність – це вдячні Клієнти!

Робота з нами почнеться коректним Сервісом, продовжиться швидкою і якісною Зйомкою і закінчиться вражаючим Результатом!