УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ АЕРОЗЙОМКИ

Аерофотозйомка і Аеровідеозйомка з використанням квадрокоптера – це унікальний спосіб зробити вражаючі і високоінформативні фото та відеоматеріали великої території, будівель і масових заходів з великої висоти.

Аерозйомка дає чітку, повноцінну картину з найдрібнішими деталями місцевості і подій, що відбуваються.

Аеровідеозйомка відмінно підходить для внесення нових емоцій в рекламні відео. Дозвольте вашому Клієнту подивитись на ваш готель, виробництво, житловий комплекс або інший Бізнес з недоступного раніше ракурсу.

Аерозйомка споруджуваних будинків і котеджних селищ дозволить вашому майбутньому Клієнту зробити повноцінний огляд об’єктів будівництва та продажу на екрані свого комп’ютера.

Аерофотозйомка місцевості незамінна для багатьох галузей науки, сільського господарства або виробництва, оскільки дозволяє отримати зйомку місцевості, що містить необхідні геопросторові дані. Наприклад, Аерозйомка земельних ділянок дасть точні відомості про рельєф, необхідних для створення карти, а Аерозйомка полів і заводів допоможе скласти точний план території.

ВАРТІСТЬ:

Ми надаємо послугу аерозйомки з використанням квадрокоптера компанії DJI. DJI – це світовий лідер на ринку аерозйомки.

Вартість аерозйомки залежить від складності поставленого завдання, умов польотів і часу зйомки.

Клієнт, який замовив комплекс наших послуг, що складається з 3D ТУРУ і фото відеозйомки в тому числі з використанням аерозйомки, завжди отримає виключно вигідну пропозицію!

КОРОТКО ПРО ПРОЦЕС ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

Можна купити будь-яке, найдорожче і якісне обладнання, можна чого завгодно навчитися і навіть розвинути неіснуючий раніше талант, але НІКОЛИ НЕ МОЖНА ЗМІНИТИ ВРАЖЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ ПЕРШОГО ЗАМОВЛЕННЯ! Саме тому для нас основна цінність – це вдячні Клієнти!

Робота з нами почнеться коректним Сервісом, продовжиться швидкою і якісною Зйомкою і закінчиться вражаючим Результатом!