СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

ТОРГІВЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИМ ЦЕНТРАМ

Створіть собі сучасний та привабливий імідж, розташувавши 3D Тур на своєму сайті та у кращих сервісах GOOGLE. Дозвольте своїм майбутнім Клієнтам віртуально прогулятися по вашому Торгівельно-Розважальному Центру, не виходячи із свого дому та попиваючи чашечку кави, зануритись в атмосферу шопингу та гарного настрою, своїми очами побачити всі ваші переваги. Завдяки якісному 3D туру, майбутній Клієнт зможе ознайомитись з вашим інтер’єром та торговими марками, наявними в ваших магазинах. Зверніть увагу потенційного Клієнта за допомогою нового маркетингового інструмента і вже завтра він прийде до вас у гості робити реальні покупки.

 • image

  ТОРГІВЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИМ ЦЕНТРАМ

  У наші дні, коли час і транспортні витрати коштують дуже дорого, «змусити» Людину приїхати у незнайомий йому Торгівельно-Розважальний Центр, розташований у протилежному кінці міста дуже важко.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

СПОРТИВНИМ КОМПЛЕКСАМ

Створіть собі сучасний та привабливий імідж, розташувавши 3D Тур на своєму сайті та у кращих сервісах GOOGLE. Якщо у вас немає сайту, ми безкоштовно розташуємо ваш 3D ТУР на нашому хостингу, а вам надамо кратку ссилку, яку ви зможете розташовувати на будь-якому сайті об’яв та у візитці. Дозвольте своїм майбутнім Клієнтам віртуально прогулятися по вашому приміщенню, не виходячи зі свого дому та попиваючи чашечку кави. Зануритися в атмосферу активного образу життя та гарного настрою, своїми очами побачити всі ваші переваги. Завдяки якісному віртуальному 3D туру, майбутній клієнт зможе ознайомитись із переліком спорядження та інтер’єром приміщень.

 • image

  СПОРТИВНИМ КОМПЛЕКСАМ

  У наші дні, коли час і транспортні витрати коштують дуже дорого, а наявність конкурентів вкрай велика, «змусити» Людину прийти у незнайомий йому Спортивний Комплекс (спортзал, секцію, танцювальну студію, тир), дуже важко.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

ЖИТЛОВИМ КОМПЛЕКСАМ – КОТЕДЖНИМ МІСТЕЧКАМ – БУДІВЕЛЬНИМ КОМПАНІЯМ

Створіть своїй компанії сучасний та привабливий імідж, розташувавши 3D Тур на своєму сайті та у кращих сервісах GOOGLE. Якщо у вас немає сайту, ми безкоштовно розташуємо ваш 3D ТУР на нашому хостингу, а вам надамо кратку ссилку, яку ви зможете розташовувати на будь-якому сайті об’яв та у візитці. Зверніть увагу майбутнього Покупця, дозволивши йому прогулятися по майбутньому дому, сидячи у себе на кухні, та попиваючи чашечку кави. Побачивши на своєму комп’ютері, планшеті або смартфоні, процес будівництва або інтер’єр вже готового об’єкту, природу та інфраструктуру, оточуючу його, занурившись в атмосферу якості та затишку, які ви пропонуєте йому купити, ваш майбутній Клієнт із задоволенням продовжить спілкування із вашим відділом продажу.

 • image

  ЖИТЛОВИМ КОМПЛЕКСАМ

  У наші дні, коли час і транспортні витрати коштують дуже дорого, «змусити» Людину приїхати подивитися на, можливо, своє майбутнє місце проживання, розташоване на протилежному кінці міста, дуже важко.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

ДИЗАЙНЕРАМ - АРХІТЕКТОРАМ

Створіть собі сучасний та привабливий імідж, розташувавши 3D Тур на своєму сайті та у кращих сервісах GOOGLE. Якщо у вас немає сайту, ми безкоштовно розташуємо ваш 3D ТУР на нашому хостингу, а вам надамо кратку ссилку, яку ви зможете розташовувати на будь-якому сайті об’яв та у візитці. Дайте можливість своїм Клієнтам віртуально прогулятися по створеним вами інтер’єрам. Завдяки якісному віртуальному 3D туру ваших попередніх «робіт», Клієнт перейметься довірою та його лояльність значно збільшиться. Також Ви та Клієнт може віддалено наглядати за ходом будівництва від початку та до кінця.

 • image

  ДИЗАЙНЕРАМ - АРХІТЕКТОРАМ

  Студія IDRON – єдина в Україні, може запропонувати КРАЩУ ЦІНУ НА СТВОРЕННЯ 3D ТУРІВ, завдяки унікальній, сертифікованій GOOGLE, професійній швидкій камері NCTech IRIS360.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

БІЗНЕС ЦЕНТРАМ – БАНКАМ – СТРАХОВИМ КОМПАНІЯМ

Дайте можливість своїм Клієнтам віртуально прогулятися по вашому офісу, виставковому залу, відділенню банку, або страховій компанії, сидячи у себе на кухні та попиваючи чашечку кави. Своїми очами побачити всі ваші переваги. Завдяки якісному 3D ТУРУ, майбутній Клієнт перейметься довірою до вашої фірми, та лояльність його значно збільшиться. Дозвольте Людині обрати вас, а не конкурентів.

 • image

  БІЗНЕС ЦЕНТРАМ – БАНКАМ – СТРАХОВИМ КОМПАНІЯМ

  У наш час, коли в інтернеті можливо знайти будь-яку інформацію, наявність якісного 3D тура стає не тільки ефективним маркетинговим інструментом, але і частиною позитивного іміджу солідної компанії.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

ГОТЕЛЯМ

Створіть собі сучасний та привабливий імідж, розташувавши 3D Тур на своєму сайті та у кращих сервісах GOOGLE. Якщо у вас немає сайту, ми безкоштовно розташуємо ваш 3D ТУР на нашому хостингу, а вам надамо кратку ссилку, яку ви зможете розташовувати на будь-якому сайті об’яв та у візитці. Дайте можливість своїм майбутнім Клієнтам прогулятися по вашому готелю, сидячи у себе на кухні, та попиваючи чашечку кави. Своїми очами побачити всі його переваги та різноманітність послуг, надаваємих вами. Нехай він познайомиться з інтер’єром та наповненістю приміщень. Завдяки якісному 3D туру, майбутній відвідувач перейметься довірою та його лояльність значно збільшиться. Дозвольте людині обрати вас, а не конкурентів.

 • image

  ГОТЕЛЯМ

  У наш час, коли в інтернеті можливо знайти будь-яку інформацію, а кількість конкурентів дуже велика, звернути увагу потенційного Клієнту стає все важче.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

АГЕНТСТВАМ НЕРУХОМОСТІ

Створіть собі сучасний та привабливий імідж, розташувавши 3D Тур на своєму сайті та у кращих сервісах GOOGLE. Якщо у вас немає сайту, ми безкоштовно розташуємо ваш 3D ТУР на нашому хостингу, а вам надамо кратку ссилку, яку ви зможете розташовувати на будь-якому сайті об’яв та у візитці. Дайте можливість своїм Клієнтам віртуально прогулятися по об’єкту оренди, або продажу, сидячи у себе на кухні, та попиваючи чашечку кави. Своїми очами побачити всі його переваги. Завдяки якісному 3D туру, майбутній Клієнт зможе чітко сформулювати свої пропозиції та, вже до реального перегляду, мати позитивну думку про нерухомість, пропоновану вами. Це у багато разів скоротить затрачений вами час та транспортні видатки. Дозвольте вашому майбутньому Покупцю зробити правильний вибір та заключити угоду саме з вами.

 • image

  АГЕНТСТВАМ НЕРУХОМОСТІ

  У наші дні, коли час і транспортні витрати коштують дуже дорого, а наявність конкурентів вкрай велика, «змусити» Людину звернути увагу на об’єкт нерухомості, запропонований саме вами, дуже важко.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

ІВЕНТ АГЕНТСТВАМ

Наш досвід дозволяє нам робити яркі фотографії, зачаровуючи та інтригуючи відеокліпи, зняті на землі та у повітрі, барвисті панорами та змістовні 3D тури. Ми внесемо родзинку у вашу роботу. Покажемо вашому Клієнту об’єкт нерухомості, свято, спортивний захід або барвисте шоу з недоступного раніше ракурсу. При цьому, ви непогано заробите! 😉 Ми пропонуємо співробітництво. Співробітництво на партнерських умовах.Наші умови вельми привабливі та ми дуже гнучкі у спілкуванні. Ми впевненні у тому, що завжди можливо знайти взаємовигідне рішення!

 • image

  ІВЕНТ АГЕНТСТВАМ

  Ми – люди творчі та захоплені, нам усе цікаво. На даний момент мі відкриваємо для Вас новий напрямок у світі фото та відеозйомки – АЕРОЗЙОМКУ.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

ОРЕНДА БУДИНКІВ ТА КВАРТИР

Створіть собі сучасний та привабливий імідж, розташувавши 3D Тур на своєму сайті та у кращих сервісах GOOGLE. Якщо у вас немає сайту, ми безкоштовно розташуємо ваш 3D ТУР на нашому хостингу, а вам надамо кратку ссилку, яку ви зможете розташовувати на будь-якому сайті об’яв та у візитці. Дайте можливість своїм Клієнтам віртуально прогулятися по об’єкту оренди, сидячи у себе на кухні, та попиваючи чашечку кави. Своїми очами побачити всі його переваги та різноманітність послуг, надаваємих вами. Нехай він познайомиться з інтер’єром та наповненістю приміщень. Завдяки якісному 3D туру, майбутній Клієнт зможе чітко сформулювати свої пропозиції та, вже до реального перегляду, мати позитивну думку про нерухомість, пропоновану вами. Це у багато разів скоротить затрачений вами час та транспортні видатки. Дозвольте вашому майбутньому Покупцю зробити правильний вибір та заключити угоду саме з вами.

 • image

  ОРЕНДА БУДИНКІВ ТА КВАРТИР

  У наші дні, коли час і транспортні витрати коштують дуже дорого, а наявність конкурентів вкрай велика, «змусити» Людину звернути увагу саме на ваш об’єкт оренди стає все важче.


  ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ – 3D ТУР

  В GOOGLE STREETVIEW

УВАГА! ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ «СВІЙ БІЗНЕС» У ЛИСТІ КЛІЄНТІВ ДЛЯ ЯКИХ ІСНУЄ СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, ОБОВ’ЯЗКОВО ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ І МИ СПРОБУЄМО ЗАДОВОЛЬНИТИ ВАШІ ПОБАЖАННЯ В РАМКАХ СВОЄЇ КОМПЕТЕНЦІЇ.