ПРО НАС

12123

ЗА БІЛЬШ НІЖ 10 РОКІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ГАЛУЗІ ФОТО І ВІДЕОЗЙОМКИ, У НАС ЗІБРАЛОСЯ БЕЗЛІЧ нестандартних рішень І ЯКІСНО НОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ МАЙБУТНЬОму ЗАМОВНИКУ. У 2012 РОЦІ МИ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ спеціалізуватися на СТВОРЕННі КОНТЕНТУ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ РЕСУРСІВ.

МИ ВОЛОДІЄМО справді унікальним ПАРКОМ ОБЛАДНАННЯ. ДЕЯКІ МОДЕЛІ НАШОГО ПРОФЕСІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ ПРИСУТНІ В УКРАЇНІ В єдиному екземплярі.

Студія IDRON Дмитро Малишев

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • ФОТОЗЙОМКУ РІЗНОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
  • ВІДЕОЗЙОМКУ АРХІТЕКТУРИ ТА ІНТЕР’ЄРІВ
  • ФОТО І ВІДЕО АЕРОЗЙОМКУ
  • СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНИХ 3D ТУРІВ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ
  • РОЗМІЩЕННЯ 3D ТУРІВ В СЕРВІСАХ GOOGLE, НА САЙТАХ І В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Сертифікований GOOGLE фотограф запропонує найкращі в Україні якість і ціну на зйомку та розміщення 3D туру Google

Робота з нами почнеться коректним Сервісом, продовжиться швидкою і якісною Зйомкою і закінчиться вражаючим Результатом!

Insta360 Pro – по-справжньому феноменальна камера! Настільки, що більшість маркетингових матеріалів не можуть розповісти про всі можливості (почасти тому, що Insta360 постійно продовжує оновлювати функціонал камери).
• Стічінг 360-градусних фотографій в RAW-форматі.
• Запис Slow Motion відео 4k з 120 fps (не тільки стандартні 100 кадрів в секунду).
• Insta360 Pro – єдина, на даний момент, професійна 360-камера з вбудованою гіроскоп-стабілізацією. Стабілізація працює навіть для зшиваючихся в камері відеороликів і для потокової передачі в реальному часі!
• Тривалий час трансляції в реальному часі (Insta360 вже демонструвала 5-годинну пряму трансляцію). Максимальний час зйомки або live-трансляції поки невідомо.

GigaPan EPIC Pro – професійна роботизована штативна голова, призначена для зняття гігапіксельних сферичних панорам з воістину величезною глибиною різкості. Даний програмований, високотехнологічний пристрій у зв’язці з полнокадровою дзеркальною камерою Canon і довгофокусним об’єктивом, дозволяє створювати 3D панорами чудової якості і величезної площі.
Уявіть можливість знаходитися посередині футбольного поля і бачити одночасно обличчя абсолютно всіх уболівальників … Це по справжньому вражає!

Кращі професійні фотографи світу віддають перевагу фототехниці Сanon. Ми – не виняток. У нашому арсеналі професійні, повнокадрові, дзеркальні камери вищого рівня і повний комплект об’єктивів, що дозволяють робити фотографії всіх жанрів і навіть знімати високоякісне відео. Портрет, репортаж, сферична панорама, або рекламна зйомка – все це фототехніка Canon.

Виробник високотехнологічних рішень для аерозйомки – компанія DJI, це світовий лідер на ринку квадрокоптерів. Ми працюємо з літаючими камерами DJI INSPIRE ONE, DJI PHANTOM 3 PRO, дронами несучими на борту камери з професійним дозволом 4К, які надають можливість знімати з раніше недоступних ракурсів неповторні фото і відеоролікі.

GoPRO вже давно стало ім’ям прозивним. Якщо вам потрібна екстремальна зйомка – то це техніка GoPRO.
Дані портативні камери дозволяють знімати динамічні і барвисті відеокадри в небезпечних, важкодоступних місцях і навіть під водою.
GoPRO HERO4 BLACK – це останнє сімейство кращих у світі портативних екшнкамер. І ці камери є у нас.

Мало мати якісну фото і відео техніку, потрібно мати можливість правильно її застосувати. Ми володіємо повним комплектом устаткування для забезпечення професійної фото та відеозйомки, а також постобробки, озвучування і монтажу знятих матеріалів. Штативи, штучне світло, фільтри, відбивачі, слайдери і багато іншого, дозволять зняти вражаючі кадри.