3D ТУРИ Google ДОПОМАГАЮТЬ ЗАЛУЧИТИ БІЛЬШЕ КЛІЄНТІВ!

У Бізнесі, як і в житті, перш ніж показати комусь всі свої переваги, необхідно спочатку привернути його увагу. А для цього необхідно виглядати ефектно і привабливо. А де, як не в Google – глобальному сервісі з десятками мільйонів користувачів, можна знайти найбільшу кількість Клієнтів і забезпечити їх стабільний потік? Але що ж зробити, щоб виглядати в Google чарівно і до того ж привабливіше за своїх Конкурентів, щоб потенційні Клієнти звернули увагу в першу чергу на Вашу компанію?

Є рішення, створене абсолютно для всіх видів Бізнесу, від маленького магазинчика або салону краси, до величезних торгово-розважальних комплексів або Виробництв!

Google STREETVIEW ПЕРЕГЛЯД ІНТЕР’ЄРІВ – це не просто віртуальний 3D ТУР інтер’єру Вашого Бізнесу, створений за технологією Google, а ще й ефективний маркетинговий інструмент по залученню Клієнтів та просуванню Вашого Бізнесу в мережі Internet!

МОЖЛИВОСТІ 3D ТУРУ

Відкрийте для себе можливості:

  • Швидко і Безкоштовно поліпшити позиції свого сайту в Google Пошуку
  • Більш ніж на 40% збільшити відвідування свого сайту
  • Більш повно і насичено представити свій Бізнес в мережі Internet
  • Для готелів віртуальні 3D ТУРИ інтегруються в популярний сервіс пошуку та бронювання готелів Google Hotel Finder.
  • Розмістити 3D ТУР в Google+ (Бізнес-сторінка) і в соціальних мережах
  • Швидко і легко інтегрувати 3D ТУР Google на свій сайт

Віртуальний тур Google STREETVIEW – це найефектніша візуалізація вашого Бізнесу в мережі Internet і безперервна реклама в Google, яка Безкоштовно працює на вас 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік!

Таким чином, участь у проекті Google буде Безстроково і Безкоштовно сприяти активному і регулярному залученню нових Клієнтів до вашого Бізнесу. На ринку рекламних послуг це ексклюзивна пропозиція, яка об’єднує в собі необмежений термін дії рекламної кампанії, багатомільйонне охоплення аудиторії при мінімальних і одноразових витратах тільки на зйомку і створення 3D ТУРУ!

ВАРТІСТЬ СТВОРЕННЯ 3D ТУРУ

Нагадуємо, що ви платите тільки один раз і лише за зйомку, створення, і первинне розміщення 3D ТУРУ! Подальше знаходження в Google STREETVIEW – Безстрокове та Безкоштовне!

ОЗНАЙОМТЕСЯ З АКЦІЯМИ І ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯМ З КРАЩИМИ УМОВАМИ ПЕРЕЙТИ ДО КОНТАКТІВ

«БАЗОВИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ»:

  • ЗЙОМКА І ЗШИВАННЯ П’ЯТИ СФЕРИЧНИХ ПАНОРАМ
  • СТВОРЕННЯ 3D ТУРУ З КОНТРОЛЕМ ЯКОСТІ І ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ GOOGLE
  • РОЗМІЩЕННЯ 3D ТУРУ НА КЛІЄНТСЬКОЇ СТОРІНЦІ В МЕРЕЖІ GOOGLE +, GOOGLE MAPS І GOOGLE STREETVIEW

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ КРАЩОЇ ЦІНИ

ДО ПАКЕТУ ВХОДИТЬ:

Також у Вас є можливість окремо замовити зйомку аеропанорами і створення відеоролика інтер’єрів та екстер’єрів Вашого Бізнесу, в тому числі з використанням літаючих камер, для розміщення в сервісах Google і на вашому сайті.

КОРОТКО ПРО ПРОЦЕС ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

Можна купити будь-яке, найдорожче і якісне обладнання, можна чого завгодно навчитися і навіть розвинути неіснуючий раніше талант, але НІКОЛИ НЕ МОЖНА ЗМІНИТИ ВРАЖЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ ПЕРШОГО ЗАМОВЛЕННЯ! Саме тому для нас основна цінність – це вдячні Клієнти!

Робота з нами почнеться коректним Сервісом, продовжиться швидкою і якісною Зйомкою і закінчиться вражаючим Результатом!