Google StreetView ( Автомобіль Google)

Напевно всі знають легендарний Google автомобіль, котрий їздить по світу і знімає вулиці для одного з найбільш корисних соціальних проектів Google Streetview. Але не всі знають, що Google поступово закриває власну програму зйомок і передає цю роботу довіреним фахівцям. В Україні таким фахівцем є Dmitriy Malyshev та студія IDRON.

01

Про Google Streetview

Google Streetview це частина сервісу Google Maps. Активувавши його, користувач отримує можливість буквально зануритися в атмосферу віртуальних прогулянок вулицями, розташованими в будь-якій точці світу.

02

Актуальність

Важливо підтримувати інформацію про віртуальні зйомки вулиць, прилеглих до вашого Бізнесу в реальному вигляді. Це дозволить Клієнтам швидше знаходити вас.

03

Замовники даної послуги

Торгівельні центри, Житлові комплекси та інші великі об'єкти, котрі побудувалися після 2015 року, є активними Замовниками подібної послуги, прагнучи виглядати на картах Google презентабельно та актуально.

Обладнання для виконання подібних проектів унікальне та рідкісне. Замовлень багато і графік зйомок складено на велику кількість тижнів вперед. Але ми цінуємо кожного Клієнта та завжди знаходимо можливість працювати над цікавими проектами.

У Вас виникли питання?

Ми з задоволенням проконсультуємо Вас стосовно даного сервісу!