Рекомендації

Дякуємо Дмитру і всьому колективу студії IDRON за роботу над проектом віртуального туру Кабінетом Міністрів України. Роботи Дмитра підтверджують якість, гідних високого рівня сертифікованого фотографа Google.

Місія компанії Google зробити доступною інформацію для користувачів по всьому світу. І ми раді, що в партнерстві з Верховною Радою України, нам вдалося реалізувати проект, завдяки якому будь-яка людина зможе зробити віртуальну екскурсію українським парламентом. Окремо хочемо висловити подяку Дмитру Малишеву, Google Trusted Photographer, за професійний супровід по створенню цього проекту.

Хочемо висловити подяку Дмитру Малишеву, Google Trusted Photographer, за професійний супровід по створенню вiртуальних турів в рамках проекту Google «Цифрове перетворення України».

Завдяки команді IDRON, у кожної людини в світі з’явлисася можливість оглянути найбільший у світі літак Антонов АН-225 “Мрія”. Дмитро Малишев – професіонал своєї справи, і ми дякуємо йому за високу якість виконаної роботи!

Олена Желязо
начальник управління інформаційних комунікацій ДП “Антонов”

Clinic “boris” always keeps pace with technological progress. once google streetview appeared in ukraine, we began looking for experts in the field. as a result of a kind of tender chosen idron studio. and do not make a mistake! the work was completed on time and in excellent quality. also pleased with the best price in ukraine. thank you for the great service!

Michail Radutsky
president of boris clinic

IDRON Studio, represented by Dmitry Malyshev (the head of the company), has been our partner in the project of creation virtual presentations for hotels over the past 3 years. The studio specialists provided professional support both during the preparation for the shooting and at the time of the introduction of the created product into the sales system. We recommend Dmitry Malyshev as a specialist in the creation of presentations in the format of virtual reality for hotels and tourist infrastructure.

Oğuz Ergül
TUI Russia & CIS General Manager, Turkey

Елітний ресторан “Прага” пропонує тільки найкраще своїм гостям! Затишний, аристократичний інтер’єр і різноманітність зон відпочинку є нашою родзинкою. Спасибі Дмитру Малишеву за подаровану можливість в повній мірі віртуально показати наш ресторан. Відмінна робота. Ми дуже задоволені!

Людмила Кірілова
PR-діректор ресторану «Прага»

Наш готель гідно вважається одним з найкращих на Західній Україні. Найрізноманітніші люди зупиняються в наших затишних номерах. Радий був познайомитися з Google фотографом Дмитром Малишевим, який приїхав знімати місцеві красоти і завдяки йому наш готель, одним з перших на Західній Україні, зьявився в Google Streetview.

Клiм Тарас Петрович
Власник готелю «Fontush»

Ми завжди дбаємо про наших клієнтів і намагаємося надати найвищий рівень сервісу. відмінну можливість візуалізувати інтер’єр салону і екстер’єр автомобілів надає 3d тур.Роботою студії IDRON ми дуже задоволені. Зробили все швидко і якісно. Вже на наступний день тур був опублікований. Приємним бонусом була безкоштовна фотосесія.

Пацьора Микола Миколайович
директор ДЦ «Лексус Київ Захід”

Група дилерських центрів нашої компанії входить в число лідируючих компаній на авторинку Одеси. Спасибі IDRON, та її керівнику Дмитрц Малишеву, за відмінне виконання робіт в області створення віртуальних турів для наших салонів! Комплекс послуг та їх якість поза всяких похвал.

Олена Анатоліївна Кукурудза
керівник відділу маркетингу “Авто Групп”

Завдяки віртуальному туру Google, ми зможемо показати себе нашим майбутнім гостям. Дмитро Малишев відпрацювала на 100%. дякую за панорамні фото для Facebook.

Чепелюк Наталія Віталіївна
Керуюча ресторану «Olimpiyskiy»

Нарешті Google Streetview для бізнесу з’явилося і в Україні. Мережа магазинів «База Автозвука» (avtozvuk.ua) із задоволенням скористалася можливістю стати ближче до покупця і показати весь асортимент наших магазинів. Для виконання послуги вибрали студію «IDRON». Результатом дуже задоволені! Дякую за швидкість, якість і додаткові сервіси!

Мєркотан Яна
керівник відділу маркетингу і реклами avtozvuk.ua

Ми завжди намагаємося створити найкращий сервіс. Віртуальна екскурсія прекрасно доповнить наш відточений імідж. Завдяки роботам фахівців студії IDRON, ще більше людей дізнається про те, як у нас світло та затишно.

Володимир Тарасюк
Засновник мережі салонів краси «VT Style»

Будучи експертом в області продуктів Google і керівником студії, спеціалізується на сервісах віртуальної реальності. Дмитро має досвід роботи з нестандартними завданнями і реалізує замовлення в термін. Завдяки наявності професійного обладнання та команди фахівців, студія IDRON створює проекти з найкращою якістю.

Віталій Передерко
Начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА

Дякуємо, Дмитру Малишеву, керівнику студії IDRON за професійно виконаний проект по створенню віртуального туру для Автомобільного мегаполісу NIKO. Дуже задоволені результатом!

Олена Зотова
Начальник відділу реклами і маркетингу в «Автомобільний Мегаполіс НІКО»

У Вас виникли питання?​

Ми з задоволенням проконсультуємо Вас стосовно даного сервісу!​